GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Gizlilik Sözleşmesi

Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş, www.dogusyiyecekicecek.com.tr web sitesini ziyaret eden herkesin gizliliğine saygı göstermektedir. Sizin hakkınızda toplanan her türlü bilgi öncelikle isteyebileceğiniz hizmetleri sunmak için ve sonra da şirket olarak size daha iyi hizmet verebilmemiz için kullanılacaktır. Bu da sadece bilginin uygun bir şekilde kullanılmasıyla yapılacaktır.

Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş hiçbir suretle standart prosedürler aracılığı ile toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak sizinle ilgili hangi bilgilere sahip olduğumuzu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma veya bu bilgilerin kullanılmamasını isteme hakkına sahipsiniz. Ancak, bazı güvenlik konuları ya da mali düzenlemelerle ilgili bazı yasalar bunu engelleyebilici özellik taşımaktadır.

www.dogusyiyecekicecek.com.tr’nin sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.dogusyiyecekicecek.com.tr harici internet sitelerine yönlendirmede bulunan bağlantılar olabilir. Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş, kendisine ait olmayan ve internet adresi www.dogusyiyecekicecek.com.tr ile başlamayan tüm bu dış bağlantıların kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bu siteyi kullanarak Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş’nin Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş, değişen koşullara bağlı olarak, her zaman bu politikada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Saygılarımızla,

Doğuş Yiyecek ve İçecek Üretim Sanayi Ticaret A.Ş